Araç servis hizmetlerimize 2004 yılında Yeni Sanayi Sitesi Cumhuriyet Caddesi No 23 BALIKESİR adresinde başladık ve geçen 13 yıllık hizmet dönemimizde marka haline gelen firmamız faaliyetini hala aynı adreste dahada büyüyerek sürdürmektedir.

13 yıl öncesinden bu güne geldiğimizde, Merkez Haskan‘ a ilave olarak, Balıkesir’ de Volksvagen servisi, Honda servisi, Citroen servisi, Ford servisi. Bursa Nilüfer’ de ise özel Renault özel servislerini açtık.

Faaliyetine en iyi servis imkanını vermeye çalışarak, her türlü Oto Servisi ile müşterisinin memnuniyetini kazanmış bulunan Haskan servis, hizmetlerini daha iyi verebilmek ve her türlü araca hizmet edebilmek için yenilenmiş servisinde sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

KALİTE BELGELERİMİZ

2016 oCAK AYINDA  faaliyete geçirdiğimiz Bursa Haskan Otomotiv Özel Renault & Dacia servisimiz çalısmaya başladığımız günden  itibaren hizmetini kalitesini daha yukarıya çıkararak devam etmekte. Geçirdiğimiz bir yıl icinde bizi tercih eden misafirlerimiz bunu gün gün fark ederek servisimize geldiklerinde, sosyal medyadan
ve en önemlisi kendi akrabalarına çevrelerine bizi tavsiye ederek yolumuzun doğruluğunu bize her seferinde hissettirdiler.

Eylül ayında büyük bir yenilik ile sevindik kaporta ve onarım merkezimizin hizmete girmesi ve halen devam eden ikame araç uygulamamız hala Bursa da iyi ve tek olan bir hizmet örneği olmakta. Kalitenizi ve hizmetinizi ne kadar yüksekte tutarsanız bulunduğunuz çevredekilerde kalitelerini yükseltmek için caba gösterirler ve karşılığını hizmet olarak yine o şehirde yaşayan bizler alırız.

Yaptığımız uygulama ve hizmette hep Bursa’nın ilk ve tek sıfatlarını kullanıyoruz bunda haklı olduğumuzun yeni göstergesi ilgili kurum olan TSE tarafından belgeli olarak kanıtlanmıştır.

Bunun gururunu ve sevincini de hep birlikte yasamaktayız.

Bursa’nın TSE 13168 1.Sınıf Özel Servis Hizmet Yeterlilik belgesi olan tek özel servisiyiz.

You will want to know if they have been convicted of any https://www.essayprofs.com crimes or legal issues that pertain to the reasons why you are checking up on this individual.